Tarihimiz

Hızlı, Etkili ve Akıllı

2002 yılında ALABAY BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ. adıyla ilk temel taşlarını atarak kendini duyuran kuruluşumuz, modern teknolojiyi kullanarak yüksek standartta hizmet vermeyi kendisine amaç edinerek, güçlü mali altyapısı ve sahip olduğu deneyimli kadrosu ile uluslararası bir firma haline gelmiştir.

Hızlı ve kaliteli, sonuç odaklı çözüm stratejisi ile kısa sürede büyük başarılara imza attık ve adımızdan iyi bir şekilde söz ettirebilmeyi başardık.

Sağlam bir imaj yaratmak için markalaşma yolunu izleyerek yazılım, tasarım ve reklam sektörüne hizmet vermek amacı ile FAST AJANS® markasını hayata geçirdik.

Maltepe'de hazır ofisimiz ile size hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Minumum masraf ile fiyatları düşürerek sizlere hızlı kaliteli işler sunmak istiyoruz. İlk 8-bit piksellik tasarımlardan, HTML öncesi kodlardan başlayarak bugün sizlere sunduğumuz ve hizmetleri çoğaltarak kaliteli, hızlı çözümler sunuyoruz.

Kurucularımızın dijital pazarlamadaki tecrübesi ile yönetim ekibimiz ve diğer takım arkadaşlarımız ile en hızlı çözümleri düşük bütçe ile yapıyoruz.

Yönetim kadromuz Maltepe ofisimizde sabit çalışırken ekibimizin çoğunluğu yaratıcılıklarını ön plana çıkarsınlar diye serbest çlışma ortamlarında fikirlerini geliştiriyorlar.

Yetenekli ve tutkulu tasarımcılar, geliştiriciler ve stratejistler geriye kaln tüm ekibimiz ve sürekli gelişen Portföyümüzde gördüğünüz harika projelerini hayata geçiriyoruz.

Peki son 20 yılda ne öğrendik? Müşterilerimizi ve onların ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını beklentilerini derinlemesine anladığımıza inanıyoruz. Bu yalnızca gerçek bir merak duygusuyla ve çoğu zaman imkansız gibi görünen şeyleri çözme arzusuyla kazanılabilir.