UI Tasarım

Sizi anlatan ve yaşatan tasarımlar

Aşağıda değindiğimiz adımlar, süreç boyunca müşterilerimizi keşfetmemize ve işbirliği yapmamıza yardımcı olacak, her projeyi benzersiz ve ilgi çekici bir dijital deneyim haline getirecek şekilde etkin bir şekilde oluşturmamıza yardımcı olmak için yıllardır kullandığımız yöntemlerdir.

Genel Hatların Belirlenmesi

En iyi tasarımı belirlemek için her adımda ziyaretçilerin deneyimine daha fazla odaklanarak sitenin işlevselliğini arttırabiliriz.

Bu işlemi içerik ve öncelikleri belirlemek için kullanıyoruz.

  • Bir ziyaretçinin ilk önce neyi görmesi gerekir?
  • Bu kullanıcı hakkında ne biliyoruz?
  • Potansiyel müşterilerimiz hangi cihazları kullanıyor?

Wireframes, bu işlemden çıkardığımız belgelerdir, bir sayfanın sahip olacağı içeriği, özellikleri ve gezinmeyi gösteren temelde statik (veya etkileşimli) eskizlerdir. Ayrıca, tasarımcıların, geliştiricilerin, içerik yazarlarının, animatörlerin ve SEO ekiplerinin hepsinin söyleyeceği ve belirli bir sayfanın ne yapması gerektiğini ve bunu gerçeğe dönüştürmek için ne yapmaları gerektiğini anlamaları için bir taslak oluşturmak için gereklidir.

Online Marka Geliştirme

Varolan bir makanın daha fazla geliştrilmesi yada yeni marka olulum süreçlerini en iyi şekilde oluşturduğumuz web sitelerine aktarıyoruz. Bu sayede marka kimliği korunarak güçleniyor. Hedef kitle genişliyor.

Web tasarım firması olarak bizler öncelikli marka kurumsal kimliği ile demo siteleri oluşturup geliştiriyoruz. Firmanın kurumsal kimliği oluşturulmamış ise onlara markalarının değerlerini artırak şekilde yeni bir kurumsal kimlik oluşturarak dijital ortamda markanın daha iyi korunması ve görünmesini sağlıyoruz.

Görünüm

Oluşturulacak web sitelerinde amacımız ziyaretçilerinizin markanızı tekrar keşfetmeleri salarken sizi daha iyi tanımalarına aracılık etmektir.

O yüzden sizden alacağımız ön değerlendirmeler ne kadar fazla ise çıkacak sonuçta sizi bizi ve ziyaretçileri o derece memnun edecektir.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

Arama motorlarının siteleri sıralandırmak yönünde attığı adımların içerisinde, gerçekleştirilmesi gereken pek çok kriter var. Bunlardan yakın zamanda en çok konuşulmaya başlananı ise sitenin “kullanıcı dostu” bir yapıya sahip olması.

Kullanıcı dostu siteler genellikle farklı tarayıcılara ve cihazlara verilen görüntüde uyum sağlayabilme özelliği, kullanıcı dostu sitelerin baş özellikleri arasındadır. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde, Firefox, Opera, Chrome gibi tarayıcıların her birisinde sizlere aynı kullanışlılığı sunması, bu sayede kullanım konusunda sorunsuz olması ziyaretçilerin (ve ziyaretçi memnuniyetini oldukça önemseyen Google’ın) olmazsa olmazlarından birisidir.