Destek

Uzman bir ekibe ihtiyaç duyduğunuzda

Sitenizi yayınladınız, herkese açık önemli iletişim platformuna çevirdiniz. bundan sonrasında sitenizden verim almaya devam etmek için sürekli iyileştirme ve geliştirme süreci için destek ekimizi sürekli sitenizi inceler size raporlar sunar.

Sürecin bazı bölümlerinde siz gerekli donanıma sahip olsanız da, projenizi optimum kapasiteyle sürdürmek için gereken teknik, yaratıcı, stratejik, üretim ve yazma becerilerine sahip olmanız gerekir.

Rekabetçi ortamda, sitenizi en son yazılım yamaları ve güncellemeleri ile güvende tutmak, web'deki yeni ve en iyi uygulamalara uyumlu olması ile etkileşimin sağlaması ve yeni pazarlama kampanyalarının başlatılması size için kurduğumuz özel ekip tarafından sağlanır.

Web sitesi bakımı

Devam eden tüm web sitesi destek ihtiyaçlarınız için ilk iletişim noktanız olacak özel bir Dijital Hesap Yöneticisine atanacaksınız. Destek ekibi ile birlikte çalışarak, projenizi yakından tanıyan ve sizinle ve ekibinizle uzun süreli ilişkiler kurmaya kendini adamış yetenekli tasarımcılara, geliştiricilere ve hesap yöneticilerine güvenebilirsiniz.

Düzenli (talep edilirse iki haftada bir kez) müşteri toplantıları, projelerinizin ve işlerin yolunda gitmesi ve sitenize uygun iyileştirmeler önermenin yanında sürekli destek sağlamak için hazır olduğumuzu garanti ederiz.

Yararları

  • İşletmenizi ve web sitenizi önemseyen ve anlayan bir ekipten sürekli destek
  • Teknik, yaratıcı ve stratejik danışmanlık ve destek sağlayabilen kaliteli ekip
  • Uygun maliyetli, bütçeye uygun ve sitenizde ölçülebilir iyileştirmeler